O NAS

O NAS

Graham i Beata oraz cały zespół mają przyjemność powitać Państwa w ”LEGENDS” w Warszawie, Polska.

 

Legends świętowało ostatnio 5-ta rocznice i możemy śmiało powiedzieć, ze ma ugruntowana pozycje na rynku.
Mieścimy się 150 metrów od Hotelu Marriott, w samym centrum miasta i chcielibyśmy być postrzegani jako miejsce w którym można się zrelaksować, cieszyć się dobrym jedzeniem, napojami oraz oglądać wydarzenia sportowe (Sky i Canal, Polsat) lub po prostu porozmawiać w cichej części restauracji. Chcielibyśmy przyciągnąć Polaków, ekspatów i turystów. Jesteśmy idealnym miejscem dla turystów aby mogli traktować nas jako swoją bazę spotkań.

Menu jest głównie brytyjskie. Serwujemy Angielskie Śniadanie, placek z stekiem i nerkami, własnej produkcji frytki oraz najlepszą w mieście rybę z frytkami.
Mamy również w naszym Menu dania dla gości, którzy chcą spróbować polską kuchnię.

Dodatkiem do lokalnych piw beczkowych serwowanych przez Legends są angielskie piwa takie jak: Old Speckled Hen, Abbot Ale oraz selekcja brytyjskich cydrów w butelkach.

Na naszych telewizorach można obejrzeć rożne wydarzenia sportowe (również na SKY & BT Sport) oraz lokalnej stacji nc+ Fair play. Chętnie przyjmujemy zapytania o rożne mecze.

Prowadzimy regularne miesięczne wydarzenia takie jak Pub Quizy oraz Wieczory Gry w Rzutki. Przyjmujemy rezerwacje dla większych grup oraz firm.

Więc jeżeli jesteś w Warszawie, poszukujesz czegoś brytyjskiego, ciepłego przyjęcia w otoczeniu interesujących osób, proszę przyjdźcie do nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *